Oto kumanda tamiri

Oto Kumanda Tamiri

Kullandığımız araba anahtarı zamanla kırıp yıpranabiliyor veya susta mekanizması işlevini yitirebiliyor. Bu tip sorunlarda yedek parça olarak dış aksamını yenileri ile değiştirebiliyoruz. Mevcutta anahtarınızın iç aksamını ve çipini yeni kumanda kabına aktararak sanki sıfır yeni bir anahtarmış gibi yapılabiliyor. Fakat bazı müşterilerimiz dış aksamı arızalandığında delindiği halde yaptırtmakta geç kaldığı için delik ve kırık yerlerinde toz, sıvı ve nem almasından kaynaklanan iç elektronik devreleri arızalanabiliyor. Buda geri dönüş olamayan hasarlara yol açabiliyor bu durumlarda yeni anahtar yaptırmaktan diğer bir çare kalmayabiliyor hatta sizi hiç olmadık bir zamanda ve yerde yolda bırakabiliyor.

Bu tip durumlara düşmemek için eğer anahtarlarınız arızalı ise hemen vakit kaybetmeden tamirini yaptırmalısınız, hedeki anahtarınızın yedeği yok ise buna daha ehemmiyet vermelisiniz. Zira anahtarınız sağlam olsa bile kayıp muhtemel veya çipinin bozulmasına karşın muhakkak yedek bulundurmanız gerekiyor.

Araba anahtarı deyip de geçmemek gerek çünkü bazen bizi işimize götüren kimi zamanda acil durumlarda hastahaneye taşıyan bu araçlarımıza gerekli olan önemi vermemiz gerekmekte. Aracımızın aküsü biterse bir şeklide diğer bir araçtan takviye yaparak veya lastiği patlarsa stepne ile değiştirerek bir biçimde kısa bir süre içinde olsa yolumuza devam edebiliriz. Fakat yedek anahtarın kayıp olaması veya mevcut anahtarımızın bozulması durumunda aracı bir metre bile yerinde oynatamayız. Hele ki bu tip durumlar bayram hafta sonu gece gibi zamanlarda meydana gelmiş aracınız çekici ile çektirmek veya bizi arayıp aracın başında yerinde hizmet ile yeni bir anahtar yapabilir. 
Hemen Ara : 05412242059Diğer Hizmetler+25 Yıllık deneyim ile Size hizmet vermekteyiz